Nasıl Çalışır

Taze yeşil yem üretimi için gerekli olan tüm malzeme ve ekipman sistemin eksiksiz çalışması için titizlikle planlanmış ve  tarafımızca sağlanacaktır. 

Farmplus taze yeşil yem üretim tesisi  modüler olup, birbirine eklenebilir, sökülüp tekrar montajlanabilir olarak tasarlanmıştır. Tüm sistem civatalı birleştirme yöntemi kullanılarak hazırlandığından sistem kurulumu, nakliyesi ve kapasite artırımı  gibi operasyonlar çok kolay yapılabilecek ve  minimum maliyetle üst düzey bir üretim tesisiniz olacaktır. Bu nedenle yer seçiminizi ileride oluşabilecek kapasite artırımını düşünerek belirlemeniz işlerinizi kolaylaştıracak ve yeni masrafların önüne geçecektir.

Satın alma kararınızdan sonra yapmanız gerekenler aşağıda belirtilmiştir.

Üretimin yapılacağı  yer hazırlanırken, her modül için minimum taban alanı 1500 mm en  * 1500 mm boy  * 2200 mm yüksekliktir.Tohum hazırlama alanı hariç  2 - 2,5 metrekare yalıtılmış ve temiz boyanmış alan tek modül için yeterli olacaktır. Eklenecek her modül için aynı ölçüde daha alan gerekecektir. 

Üretim alanına elektrik ve su tesisatının çekilmiş olması gerekmektedir. 

Prensip olarak her modül ayrı ayrı zamanlarda çalıştığından tek modül için gerekli olan elektrik ve su ihtiyacı 10 modül içinde aynı olacaktır.

Bu site, Bulut Web Site Logo Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.